Aran Araç Kiralama

Aran Araç Kiralama

Trabzon araç kiralama firmamız uzun yıllardır sektöre öncülük eden, deneyimi ve bilgi birikimi ile size en iyi hizmeti sunan köklü bir firmadır. Geniş araç filomuzda bulunan tüm araçlar ile öncelikle sizin güvenliğinizi sağlamayı amaçlıyoruz. Sonraki hedeflerimiz ise konforunuzu sağlamak ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Araç Kiralama Seçenekleri

Araç kiralamak istiyorsanız hangi marka model araç istediğinize ve ne kadar süreyle araç kiralayacağınıza karar vermelisiniz. Bu kararı verdikten sonra ise yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve Aracı kiralamak. Bu kadar kısa ve kolay bir süreç sonunda dilediğiniz aracın keyfini sürebilirsiniz.

Firmamız filosunda bulunan araçlar pek çok farklı marka ve modeldedir. Bu sayede müşterilere bir çok seçenek sunuyoruz ki herkes kendi zevkine, kişi sayısına, bagaj tipine vb. özelliklere uygun olan aracı rahatlıkla seçebilsin.

Araç Kiralama Süreleri

Araç kiralama ücretleri gün sayısı üzerinden belirlenmektedir. Araç kiralamak için en az bir günden başlayarak birkaç günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralama yapabilirsiniz. Araç kiralama süreleri arttıkça, günlük kira bedelleri de azalacaktır. Trabzon araç kiralama periyotlarımız 1-3 Gün Arası, 4-6 Gün Arası, 7-13 Gün Arası, 14-20 Gün Arası, 21-27 Gün Arası ve 28 günden fazla olmak üzere zaman dilimlerine ayrılmıştır ve kira bedelleri de buna göre belirlenmiştir. Böylece birkaç günlük il dışı ziyareti veya uzun süreli tatiller halinde kendinize uygun olan periyodu seçerek araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralamak İçin Gerekli Belgeler

Araç kiralamak istiyorsanız 18 yaşından büyük ve ehliyet sahibi bir kişi olmaniz gerekmektedir. Ancak bu genel kuraldır. Kiralamak istediğiniz aracın marka ve modeline göre istenilen yaş sınırı 20, 22 vs. gibi farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca kaç yıldır sürücü ehliyetiniz olduğu da önem arz etmektedir. Yine aracın marka ve modeline göre en az iki ya da üç senedir ehliyet sahibi olmak gibi kriterler aranmaktadır. Kiralamak istediğiniz aracı seçerken tüm bu hususlara özen gösterin.

Trabzon araç kiralama firması olarak, araç kiralama esnasında taraflar arasında bir kira sözleşmesi imzalayarak belirlenmesi gereken hususları kayıt altına almaktayız. Sözleşmeden kiralayanın hak ve yükümlülükleri, kiracının hak ve yükümlülükleri, anlaşmazlık halinde uygulanacak hükümler, kaza, kayıp, arıza, hasar gibi durumlarda uygulanacak hükümler, kasko ve sigortanın kapsamları gibi pek çok husus belirlenmektedir. Muhtemel bu durumlar karşısında aklınızda hiç bir soru işareti kalmayacaktır.

Araçlarda Bulunabilecek Ek Donanımlar

Araçlarımızın tümünde ücretsiz olarak kullanım kılavuzu sunulmaktadır. Bu sayede aracın bir özelliğini aktif etmek isterseniz kılavuzdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca bazı ek donanımlar da cüzi ücretler karşılığı size sunulmaktadır. Bu sayede yolculuğunuzu eksiksiz ve konforlu bir hale getirebilirsiniz.

HGS

Eğer il dışı seyahati yapacaksanız veya şehir içinde otoban kullanacaksanız isteğiniz halinde temin edilecek olan HGS ile yolculuğunuza ara vermeden devam edebilirsiniz.

Bebek Koltuğu

Ailecek bir yolculuk yapacaksanız ve bebeğiniz varsa onun güvenliğini sağlamadan yola çıkmamalısınız. Bu yüzden bebeğiniz varsa mutlaka firmamızdan bebek koltuğu da talep edin. Bebeğinizin yaşına göre temin edilecek olan koltuk oldukça makul fiyata size sunulacaktır. Unutmayın ki Bebeğinizin ve sizin güvenliğiniz her şeyden önce gelir.

Navigasyon

Çoğu zaman aile ve arkadaşlarla yolculuk yapmak zevkli iken, yolları bilmiyorsanız bu yolculuk çekilmez bir hal alabilir. Yanlış girilen yollar, kaçırılan dönüşler, zaman kaybı ve ekstra yakıt masrafı derken yolculuk sinir bozucu bir hal alabilir. Kiralamak istediğiniz araçta navigasyon olmaması halinde, firmamızdan talep etmeniz halinde temin edilecektir

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.