Aran Filo Kiralama

Aran Filo Kiralama

Firmamızdan bireysel araç kiralama yapabileceğiniz gibi Trabzon filo kiralama imkânınız da vardır. Filo kiralama ile şirketinize karlı bir şekilde araç temin edebilirsiniz.

Filo Kiralama Nedir ?

Büyük veya küçük bir işletmeniz varsa illa ki araçlara ihtiyacınız olacaktır. Satış, pazarlama ya da lojistik ihtiyaçlarınız için işletmenizin ihtiyacına göre bir ya da daha fazla araca ihtiyacınız olacaktır. Iste tüm bu araçları satın almak yerine kiralamak çok daha avantajlı bir davranış olacaktır. Biz de sizlere filo kiralama hizmetimiz sayesinde bu araçları kiralamayı vaat ediyoruz. Belirli bir süre veya kilometre karşılığında aylık araç kiralama ücreti karşılığında Şirketiniz için bu araçları kullanabilirsiniz. Iste bu karlı alışveriş filo kiralama olarak bilinmektedir.

Filo Kiralama Avantajları ?

Yeni kurduğunuz Şirketinizin pek çok masrafı ve zahmeti olacaktır. İşletmenize piyasada bir yer edinmek, mümkün olduğunca ciro elde etmek için çalışırken bir de binek araçlara yatırım yapmak zorunda kalmamak için kiralık araç seçeneği avantajlı bir seçimdir. Şirketiniz için gerekli olan isterseniz tek bir araç olsun, isterseniz de binlerce araç olsun bunları finanse etmek Şirketiniz için maddi bir kayıp olacaktır. Bu yüzden Trabzon filo kiralama ile sizleri karlı bir alışverişe davet ediyoruz.

Kiraladığınız filodaki araçlara ilişkin olan periyodik bakım yapılması ve masrafları, vergi ödemeleri, hasar halindeki tamir masrafları, sigorta/kasko giderleri, lastikler veya parçaların değişimi, sorun halinde yedek araç temini gibi tüm hususlarla sizin yerinize ilgileniyoruz.

Tüm bu hizmetleri sizin yerinize sunuyor olmamız nedeniyle hem zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz, hem de maliyetinizi daha aza indirgeyebilirsiniz. Bu sayede yalnızca araç maliyetinden değil, tüm bu ek masraflardan da tasarruf ederek işinize odaklanabilirsiniz.

Filo Kiralama Süreleri ?

Filo Kiralama hizmeti günlük, haftalık ya da aylık olarak değil daha uzun süreli olarak kiralanan araçları ifade etmektedir. Trabzon filo kiralama ile 12 aydan 48 aya kadar uzun dönemler için filo kiralayabilirsiniz. Bu süre boyunca araçlar kendi mülkiyetinizdeymiş gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak araç ve araca ilişkin riskler firmamızın sorumluluğu ve denetimi kapsamındadır. Aracın yatırım riski, ikinci el değeri, amortisman gibi hususlar araç maliki olarak firmamıza ait olacaktır. Böylece şirketiniz satın alma masraflarından kurulabileceği gibi tüm bu risklerden de kurtulacaktır.

Güvenilir Araç Kiralama

Trabzon filo kiralama firmamız bünyesindeki tüm araçların  donanımları eksiksizdir ve kiralanmaya, kullanıma hazır haldedir. Çeşitli marka ve modellerde sunduğumuz araçlar sayesinde siz de Şirketinizin yapısına ve işin mahiyetini uygun olan aracı kolaylıkla seçebilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan araçlar kasko, sigorta, trafik tescilleri, plaka gibi hususlarda eksiksiz ve yasal olarak uygundur. Her türlü bakımı ve kontrolü yapılan araçlarımız her daim kullanmaya hazır haldedir. Önceliğimiz her daim insan canının güvenliği olduğu için araçlarımız sürekli olarak kontrol altında tutuluyor ve belirli periyotlarla da bakımları yapılıyor. Firmamızdan Kiraladığınız tüm araçlarda hem kendi güvenliğinizden hem de araç güvenliğinizden emin olabilirsiniz.

Müşteri Destek Hattı

Kısa ya da uzun süreli kiralama olması fark etmeksizin firmamızın tüm araçları için Müşteri Destek Hattımızdan yardım alabilirsiniz. Araçla ilgili öğrenmek istediğiniz hususlar hakkında ya da karşılaştığınız küçük bir sorun hakkında anında iletişim kurmanız mümkündür. Çünkü destek hattımız 7 gün 24 saat sizler için hizmet sunmaktadır. Ayrıca araçlarla ilgili bilmeniz gereken hususlar hakkında kiralama aşamasında tarafımızca bilgilendirilirsiniz. Bu sayede sizin rızanız ve bilginiz dışında hiç bir muameleye maruz kalmazsınız. Güvenilir hizmet almak için Trabzon filo kiralama firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.