Aran Oto Kiralama

Aran Oto Kiralama

Eğer araç sahibi değilseniz ve araca da ihtiyacınız var ise bu durumda karalar bağlamanıza gerek kalmayacak çünkü Trabzon oto kiralama hizmeti ile firmamız sizlerin yanında olmaya devam edecektir.

İster kısa süreli isterseniz de uzun süreli kiralama ihtiyaçlarınızda birbirinden farklı araç modelleri ile sizleri beklemektedir. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler hakkında yazımız içerisinde bilgiler bulabilmeniz mümkündür.

Yasal Faaliyet

Trabzon oto kiralama hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi vermeden evvel ifade etmek gerekir ki tüm faaliyetlerimiz ve hizmetlerimiz ülkemizin yasalarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda gerekli sözleşmeler yapılmakta olup araçlarımızın her türlü sigortaları da yaptırılmaktadır. Sigortanın yanı sıra muayeneleri de düzenli olarak yapılan araçlarımız sizlere sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Dolayısıyla araçları kullanırken herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmanızın önüne geçilmiş olmaktadır.

Tüm bunlara rağmen bir sorun ile karşılaşırsanız bu durumda teknik ekiplerimiz ile iletişime geçerek yardım alabilmeniz mümkün olacaktır. Bu kapsamda personellerimiz sizlere 7/24 yardım için hazır bulunmaktadırlar.

Her Bütçeye Uygun Araçlar

Firmamız ile anlaşmanız halinde birbirinden farklı araçlar sizleri bekleyecektir. Bu kapsamda ister normal araçlar isterseniz de jeep modelleri kiralayabilirsiniz. Böylelikle bütçenize uygun bir şekilde araç kiralamış olacaksınız. Araçlarımız kullanıma son derece uygun olmaları nedeniyle de herhangi bir sorun yaşamanızın da önüne geçilmektedir. Dolayısıyla ister ucuz isterseniz de pahalı olanları tercih etmeniz halinde herhangi bir sorun yaşamanız normal şartlar altında söz konusu olmayacaktır.

Ancak olağanüstü durumlar nedeniyle de bir sorun yaşanırsa bu durumda da profesyonel ekiplerimiz sizlere yardım edecektir.

Rezervasyon Yapma Özelliği

Firmamızın sunmuş olduğu en önemli özellikler arasında rezervasyon yapma özelliği bulunmaktadır. Öyle ki bu sayede istediğiniz aracı daha önceden ayırtmanız mümkün olmaktadır. sizler için belirlenen tarih ve günlere rezerve edilen bu araçları sizlerden başkası kiralayamayacaktır.

Merkezi Şubeler

İnternet üzerinden rezervasyon yapma özelliğinin olması sebebiyle daha öncesinde şubemize kadar gelmenize gerek bulunmamaktadır. Ancak kiraladığınız aracı almak isterseniz bu durumda da merkezi şubelerimizden birisinden bu aracı alabilmeniz mümkün olacaktır. böylelikle hiçbir zorluk çekmeden sizler de aracınızı kiralamış olacaksınız.

Kiraladığınız araçlar ile ister şehir içi isterseniz de şehir dışı seyahat edebilmeniz mümkündür. Böylelikle dilediğiniz her yere gidebilirsiniz. Dolayısıyla arkadaşlarınızla birlikte küçük bir geziye çıkabileceğiniz gibi akraba ziyaretlerinizi de bu araçlar ile yapabilirsiniz. Bu da sizlerin gününün daha iyi geçmesine vesile olacaktır.

Kiralama İşlemleri Nasıl Yapılır, Neler Gerekmektedir?

Trabzon oto kiralama işleri nasıl yapılır diye merak ediyorsanız o halde sizlere kısaca anlatmak isteriz. Bu kapsamda ilk olarak araç seçmeniz gerekmektedir. aracı belirledikten sonra araç kiralama sözleşmesi aşamasına geçilmektedir. Bu kapsamda B sınıfı ehliyete sahip olmanız gerekmektedir.

Sözleşme içerisinde hem kiraya veren olarak bizleri hem de kiralayan olarak sizleri ilgilendiren hususlar bulunmaktadır. hak ve sorumluluklar yükleyen bu sözleşmeye göre tarafımız sizlere aracın sigortası, muayenesi ve gerekli bakımları yapılmış bir şekilde sizlere teslim etmeyi taahhüt etmektedir. Bu kapsamda aracın yürür aksamlarında herhangi bir sıkıntı olmadığı sizlere de gösterilerek teyit edilecektir.

Sözleşmenin kiralayan tarafını ilgilendiren hususların başında ise aracın mevcut durumunun korunması gelmektedir. Yani kısacası aracın sizlere teslim edildiğinde üzerinde ne var ise aynı şekilde teslim etmeniz gerekmektedir. Eğer herhangi bir kaza ya da farklı bir olay gerçekleşirse bu durumda zararı tazmin etmeniz gerektiği sözleşme içerisinde yer alan hususlardandır.

Eğer sizler de tüm Trabzon oto kiralama ile ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız sizleri de en kısa süre içerisinde firmamıza bekliyoruz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.