Aran Rent a Car

Aran Rent a Car

Trabzon’dan araç kiralamak isteyen kimseler için firmamız Trabzon rent a car hizmeti sunmaktadır. Bu kapsamda birbirinden farklı araç modelleri ile birlikte sizler de rahat ve lüks bir yolculuk yapabilirsiniz. Bu sebeple sizlere yazımız içerisinde bu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Araçlarımız ve Kiralama Şartları

Sitemiz içerisinde birbirinden farklı birçok araç bulunmaktadır. Bu araçları ve şartlarını sizlere teker teker anlatacağız.

Volkswagen Scirocco

Otomatik vites olan bu aracımızın kapasitesi sürücü ile birlikte 5 kişi olmaktadır. Dizel olan bu aracın bagaj kapasitesi de 3 bagajdır. Trabzon rent a car aracımızı kiralamak isteyenlerin iki adet kredi kartı bilgisi vermeleri gerekmektedir. Bu şartlarla birlikte B sınıfı ehliyetine sahip olan kimselerin en az 3 yıldır bu ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. Bu aracı kullanabilecek sürücüler için minimum 22 yaş sınırı bulunmaktadır.

Seat Ibiza

Manuel vites olan bu aracımızın kapasitesi sürücü ile birlikte 5 kişidir. Benzin ve LPG yakıt seçenekleri olan bu aracın bagaj kapasitesi de 2 bagajdır. Bu aracı kiralamak isteyenlerin 1 adet kredi kartı bilgisi vermeleri gerekmektedir. Bu şartlarla birlikte B sınıfı ehliyetine sahip olan kimselerin en az 2 yıldır bu ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. Bu aracımızı kullanabilmek için en az 19 yaşında olunması gerekmektedir.

Renault Captur

Otomatik vites olan bu aracımızın kapasitesi sürücü ile birlikte 5 kişi olmaktadır. Benzinli olan bu aracın bagaj kapasitesi de 3 bagajdır. Bu aracı kiralamak isteyenlerin 1 adet kredi kartı bilgisi vermeleri gerekmektedir. Bu şartlarla birlikte B sınıfı ehliyetine sahip olan kimselerin en az 2 yıldır bu ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. Trabzon rent a car aracımızı kullanabilmek için minimum yaş sınırı 21’dir.

Dacia Duster

Manuel vites olan bu aracımızın kapasitesi sürücü ile birlikte 5 kişi olmakla birlikte aracın içi yeterince geniştir. Dizel olan bu aracın bagaj kapasitesi de 5 bagajdır. Bu aracı kiralamak isteyenlerin 1 adet kredi kartı bilgisi vermeleri gerekmektedir. Bu şartlarla birlikte B sınıfı ehliyetine sahip olan kimselerin en az 2 yıldır bu ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. Bu aracı kullanabilmeniz için asgari yaş sınırı 20’dir.

Peugot Partner

Otomatik vites olan bu aracımızın kapasitesi sürücü ile birlikte 5 kişi olmaktadır. Dizel olan bu aracı bagaj kapasitesi de 3 bagajdır. Bu aracı kiralamak isteyenlerin iki adet kredi kartı bilgisi vermeleri gerekmektedir. Bu şartlarla birlikte B sınıfı ehliyetine sahip olan kimselerin en az 3 yıldır bu ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. Bu araç için ise minimum yaş sınırımız 20’dir.

Fiat Linea

Manuel vites olan bu aracımızın kapasitesi sürücü ile birlikte 5 kişi olmaktadır. Benzin ve LPG seçenekleri olan bu aracın bagaj kapasitesi de 3 bagajdır. Bu aracı kiralamak isteyenlerin 1 adet kredi kartı bilgisi vermeleri gerekmektedir. Bu şartlarla birlikte B sınıfı ehliyetine sahip olan kimselerin en az 2 yıldır bu ehliyete sahip olmaları gerekmektedir.

Sizler de bu Trabzon rent a car araçlardan faydalanmak için sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Daha sonra firma şubemizde sözleşme yaparak aracınızı alabilirsiniz. Kiralama işlemi bitse dahi firmamızın vazifeleri bitmemektedir. Bu kapsamda herhangi bir sorun ya da ihtiyacınız olması halinde de firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle deneyimli personellerimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Sevdiklerinize en rahat ve lüks bir şekilde ulaşabilmeniz için sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.