Trabzon Araç Kiralama

Trabzon Araç Kiralama


Trabzon'un güzelliklerini keşfetmek için Trabzon araç kiralama firmamızdan dilediğiniz arabayı kiralayabilir ve yeşil ile mavinin dansına şahitlik edebilirsiniz. İsterseniz de kiraladığınız araçla Türkiye'nin her yerinde her işinizi halledebilir, arkadaş ya da ailenizle doyasıya gezebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralama hizmeti ile aracı olmayan kişiler de rahatlıkla seyahat edebilir ve gezmekten geri kalmazsınız. Aile ziyareti, sağlık ihtiyacınız ya da arkadaşlarınızla yapacağınız tatil için arabanız yok diye üzülmenize gerek yok. Çünkü aracınız olmasa da Trabzon araç kiralama sayesinde tüm bu aktiviteleri yapabilirsiniz. Zengin araç filomuz sayesinde hem bütçenize hem de konforunuza uygun olanı seçebilirsiniz. Bir günlük araç kiralayabileceğiniz gibi haftalık ya da aylık olarak da araç kiralamanız mümkündür.

Araç Seçenekleri

Firmamız bünyesine pek çok çeşit ve nitelikte araç bulunmaktadır. Bu sayede ihtiyacına ve zevkine uygun olan aracı rahatlıkla bulabilirsiniz. Firmamız filosundaki tüm araçların bakım ve kontrolleri yapılmıştır. Muayeneleri, sigortaları ve kaskoları yapılmış olan araçlarımızda sizin güvenliğiniz için tüm önlemler düşünülmüştür.

Her marka ve modeldeki araç seçeneklerimiz ile sizlere lüksü sunuyoruz. Tüm araçlarımız yüksek modelli ve konforlu araçlardır. Bu sayede hem konforunuzdan ödün vermezsiniz hem de lüks bir araçla seyahat edebilirsiniz.

Hızlı Rezervasyon

Kiralamak istediğiniz araca karar verdiyseniz sıra bu aracı kolayca kiralamakta. Araç kiralamak için web sitemizde yer alan iletişim numaraları ile bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi isterseniz de web sitemizden online olarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Araç kiralamak için yapmanız gereken şey ehliyet ve kredi kartına sahip olmak. Araç kiralarken arabanın marka ve modeline göre yaşınız, kaç yıldır ehliyet sahibi olduğunuz ya da bırakacağınız kredi kartı gibi hususlar değişiklik arz etmektedir. Kiralamak istediğiniz araca karar verdiyseniz bu hususları da araç bilgilerinde kolayca görebilirsiniz.

Online olarak rezervasyon yapmanız halinde bize gelen bildirimi değerlendirerek aracın müsaitlik durumunu kontrol edip, size dönüş yaparız. Eğer araç müsaitse başvurunuzu onayladığımızı bildirip araç kiralama işinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer araç müsait değilse de karşılıklı müzakere sonucu aracınızı kiralayabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Aracınızı kiraladıktan sonra yapmanız gereken şey sadece teslim almaktır. Trabzon araç kiralama firmamızın merkezi noktalarda pek çok lokasyonu bulunmaktadır. Bu sayede kendinize en yakın olan yeri seçerek aracınızı teslim alabilir ve yine teslim için aynı ya da başka bir lokasyonu tercih edebilirsiniz. Bu sayede aracı illa ki aldığınız yere bırakma zorunluluğu olmadan, size en yakın olan yerleri tercih edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Araç kiralama bir işiniz, ihtiyacınız ya da sosyal aktiviteniz için gereklidir. Bizler de size ekonomik fiyatlarla sunuyoruz ki tüm bu aktivitelerde cebinizi de yormayalım. Kaliteli, lüks ve konforlu araçları 120 TL'den başlayan fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Araç kiralama gün sayısı arttıkça araç kuraları daha indirimli olarak uygulanmaktadır. Böylece uzun süreyle araç kiralamanız halinde masrafınız daha az olacaktır.

7/24 Destek

Kiraladığınız araçlar tamamen güvenli ve tam donanımlı olan araçlardır. Tüm bakımları yapılmış olan araçlar belirli aralıklarla hem kontrolden geçirilmekte hem de iç ve dış temizliği yapılmaktadır. Tüm araçlarımızı sıfır araç temizliği, güvenliği ve konforu ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak yine de karşılaştığınız bir aksilik halinde ya da sormak istediğiniz bir husus olması halinde 7 Gün 24 saat boyunca destek hattımızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Müşteri destek hattımız sayesinde tüm olay ve durumlar hakkında anında bilgi verebilir ve bilgi alabilirsiniz. Trabzon araç kiralama firmamızla sınırsız ve kesintisiz iletişim kurabilirsiniz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.