Trabzon Filo Kiralama

Trabzon Filo Kiralama

Küçük veya büyük bir şirketiniz varsa, bu şirket için araç satın almak yerine Trabzon filo kiralama ile araç kiralayarak daha avantajlı bir strateji belirleyebilirsiniz. Araç kiralamak, araç satın almaya göre çok daha avantajlı ve daha az maliyetli bir seçenektir.

Satın Almayın, Kiralayın

Eğer şirketiniz için araç satın almak istiyorsanız nakit paranız olmalı ya da kredi çekmelisiniz. İsterseniz bir araç alın, isterseniz yüz araç alın bu nakdi gözden çıkarmanız gerekecektir. Ancak araç kiralama halinde şirket kasanızdan para çıkmayacak, bunun yerine bu para ile yeni yatırımlar yapabilecek ve şirketinizi daha iyi noktalara getirebileceksiniz.

Araç satın almanız halinde satın aldığınız araçların ek giderleri de size ekstra külfet olacaktır. Aracın vergisi, sigortası, bakım, onarım, hasar tamiri gibi hususlar hem sizin ilgilenmenizi gerektirecek hem de maddi külfet yükleyecektir.

Tüm bu sebeplerle aracı satın almak yerine kiralamak çok daha kârlı olacaktır. Hem nakit paranız kasanızda kalır ve yeni yatırımlara yelken açar hem de araca ait tüm bu ek masraflardan kurulabilirsiniz. Trabzon araç kiralama firmamız sizin için aracın her ihtiyacı ile ilgilenecek ve size yalnızca aracı kullanmak kalacaktır.

Çok Vakit, Az Nakit

Trabzon filo Kiralama hizmetleri uzun süreli olarak verilen hizmetlerdir. Araç kiralama durumunda aracın kiralama süresi uzadıkça, aracın kira bedelleri de daha makul olacaktır. Eğer uzun süreli olarak araç kiralarsanız araca yapacağınız tüm masraflar yalnızca aracın aylık kira bedeli kadar olacaktır. Üstelik araç kiralama süresi uzadığı için günlük ya da haftalık araç kiralama fiyatlarına göre çok daha indirimli Fiyatlar ile aracı sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Aracın sınırını belirleyen şey, kiralama sözleşmesinde taraflarca kararlaştırılan araç kilometresi ya da süre gibi hususlar olacaktır. Bunun dışında gece gündüz, yakın uzak demeden her yer sizin ayağınızın altında olacaktır.

Riskleri Bertaraf Edin

Trabzon filo kiralama sayesinde aracınızın ikinci el fiyatı konusundaki riskleri düşünmenize de gerek kalmayacaktır. Çünkü araçlar sizin mülkiyetinizde olmadığı için araçlar konusundaki bu risk firmamıza ait olacaktır. Üstelik aracı kullanım süreniz sonuna kadar araçla ilgili tüm hususlardan Kurtulmuş olacaksınız. Tüm bakım, onarım ya da yasal işler firmamız sorumluluğunda olduğu için size keyifle aracı kullanmak kalacaktır.

Şirket araçlarını değiştirmek istediğiniz zaman, bu araçlardan kar ya da zarar etme gibi hesaplara girmenize gerek bile kalmayacaktır. Araç sayısı ya da yeni araç alımı gibi hususlarla ilgilenmek yerine bizimle iletişim geçerek şirketiniz araçlarını kolayca yenileyebilirsiniz. Bu sayede ikinci el risk faktörünü sıfıra indirgemiş olursunuz.

Aylık Araç Masraflarınız Sabit Olsun

Araç satın almanız halinde araç taksitine ek olarak yakıt giderleri, bakım ve onarımlar, kasko ve sigorta gibi pek çok masraf da eklenecek ve araçlara yaptığınız masrafların haddi hesabı belli olmayacaktır. Ancak araç kiralamanız halinde tek yapmanız gereken her ay belirli bir taksit ödemektir. Aracın az ya da çok kilometre yapması, kullandığı yakıt gibi değişkenlik gösteren masraflar olmayacaktır. Ayrıca kaza, arıza vb. Hallerde size sürpriz yüklü maliyetler ortaya çıkmayacaktır. Tüm bu riskler Trabzon filo kiralama Şirketimize ait olacaktır. Sizin araçlarınız için yapmış olduğunuz masraflar her ay sabit olan kira bedeli olacaktır. Bu sayede sürprizlerle karşılaşmak yerine şirket bütçenizi kolaylıkla dengede tutabilirsiniz.

Zamandan Tasarruf Edin

Hem şirketinizi yönetme hem de araç filonuzu kontrol etme külfeti altına girmek yerine, araçları bize bırakın. Siz işlerinize yoğunlaşın ve araçlarla uğraşmayarak zamandan tasarruf edin.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.