Trabzon Oto Kiralama

Trabzon Oto Kiralama

Günlük veyahut da daha uzun süreli araç kiralama işleriniz için Trabzon oto kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu kapsamda birbirinden lüks ve kaliteli araçlarla dilediğiniz mesafeleri kat edebilmek için sizlere bu yazımızda hizmetlerimizin kapsamı hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Lüks, Hesaplı ve Güvenli Yolculuk

İster kısa mesafe olsun isterseniz de uzun mesafeli olsun her araç yolculuğu bünyesinde tehlike barındırmaktadır. Ancak iyi bir araçla bu tehlikeler yok denecek kadar aza indirgenebilmektedir. Bu kapsamda sizlere sunmuş olduğumuz araçlar kalite ve güvenlik yönünden üst düzey standartlara sahiptirler. Bu sebeple güvenlik yönünde n herhangi bir endişe etmenize gerek bulunmamaktadır.

Tüm bunlarla birlikte bir de araçların Trabzon oto kiralama ücretlerinin de bir hayli indirimli olması sizlere daha da büyük avantaj sağlayacaktır. Ayrıca sürekli olarak kiralama işlemleri yapmanız halinde de daha büyük indirimler sizleri bekleyecektir. Bu kampanya ve fırsatlardan faydalanabilmek için sizleri de aramızda görmek isteriz.

Yasal Güvence

Firmamız tarafından sizlere kiralanan araçların yasal olarak trafiğe çıkmalarında hiçbir engel bulunmamaktadır. Dolayısıyla sizler de emin bir şekilde trafiğe çıkabilirsiniz. Bu kapsamda sigorta, muayene, demirbaş malzemeleri gibi hususlarda hiçbir eksiklik bulunmamaktadır.

Ayrıca sizlerin sahip olacağı haklar da yapılacak resmi sözleşmeler sayesinde güvence altına alınmaktadır. Bu sayede herhangi bir sıkıntı yaşanması halinde haklarınızı iddia edebileceğiniz yasal bir metin sizlerin elinde bulunmuş olacaktır.

Araçlarımız

Talepleriniz doğrultusunda araç kiralamanız mümkün olabilecektir. Bu kapsamda örnek olarak verecek olursak bagajı geniş bir araç, yolcu kapasitesi fazla bir araç, az yakıt tüketen bir araç, yerden yüksek ya da yere yakın bir araç gibi her türlü talebinizi karşılayabileceğiniz araç türlerini firmamız bünyesinde bulabilirsiniz.

Yukarıda da belirttiğimiz üzere araçlarımızın bakımları periyodik olarak yapıldıkları için herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Eğer bir sorun ile karşılaşırsanız uzman personellerimiz sizlerle iletişime geçerek sorunu en kısa bir süre içerisinde çözeceklerdir.

Araç Kiralama Şartları

Araç kiralayabilmek için doğal olarak B sınıfı ehliyetine sahip olunması gerekmektedir. Ehliyet üzerinde el koyma cezasının bulunmaması gerekir.

Bunun yanı sıra sözleşmeyi de imzalamanız gerekmektedir. Bu kapsamda sözleşme içerisinde yer alan hususları kabul edip şartları da yerine getirmeniz gerekmektedir. örnek olarak verecek olursak araçlara herhangi bir zarar verilmemesi, HGS ve OGS geçişlerinin ödenmesi gibi hususları sayabiliriz. Bunun haricinde sizlere ekstra yükümlülük getirilmemektedir.

Araç Kiralama İşlemleri

Trabzon oto kiralama işlemlerimiz internet üzerinden de yapılabilmektedir. Bu sayede hangi araçların hangi süre içerisinde müsait olduğunu bulabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz aracı istediğiniz süre içerisinde kiralayabilmeniz mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra Trabzon merkezinde yer alan şubelerimizden de araç kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Aracı Ne Kadar Süreyle Kiralayabilirim?

Araçlarımız en az 1 günlüğüne kiralanmaktadırlar. Bunun yanı sıra uzun süreli kiralama işlemleri de yapabilirsiniz. Bu durumda fiyatlar orantısal olarak daha indirimli bir hale gelmektedir. Ayrıca zaman içerisinde yapılan kampanyalar sayesinde de fiyatlar daha da uygun bir hale gelmektedir. Dolayısıyla sürekli olarak bizleri takip etmenizi sizlere tavsiye etmekteyiz.

Tüm bunların yanı sıra Trabzon oto kiralama önemli gün ve zamanlarda çok yoğun olabilmektedir. Bu gibi durumlarda mağduriyet yaşamamak adına önceden rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedir. Bu sayede sevdikleriniz ile kolay ve konforlu bir şekilde sevdiklerinize kavuşabilirsiniz. Bu kapsamda sizleri de en kısa süre içerisinde aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Kalifiye personel ve kaliteli hizmetlerimiz ile 7/24 hizmetinizde olduğunuzu sizlere gururla ifade etmekteyiz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.