Trabzon Rent a Car

Trabzon Rent A Car

Trabzon’dan diğer illere açılan bir kapı olarak Trabzon rent a car hizmetini sizlere en iyi bir şekilde sunmaya çalışan firmamızın ayrıcalıkları hakkında yazımız içerisinde detaylı açıklamalarda bulunacağız.

Kaliteli Araç Kiralama

Araç kiralama işlemlerinde sıklıkla karşılaşılan sıkıntılardan birisi araçların kalitesiz olmasıdır. Bu durumun farkında olan firmamız sektöre adeta yeni bir soluk getirmiştir. Bu kapsamda araçlarımız son model araçlardır. Dolayısıyla kiralama süreniz boyunca dilediğiniz kadar yol yapabilir ve herhangi bir sorun ile karşılaşmanız söz konusu olmaz.

Bireysel ve Kurumsal Kiralama

Kiralama işlemlerini isterseniz bireysel olarak yapabilir isterseniz de kurumsal olarak yapabilirsiniz. Bu kapsamda ticari şirket sahibi iseniz firmamızdan araç kiralama işlemlerini yaparak bu masrafları da şirketinizin gideri olarak gösterebilirsiniz. Böylelikle ödediğiniz vergilerde indirime gidilmesi de mümkün olacaktır.

Tamamen yasal olarak faaliyet gösteren firmamız bu sayede sizleri de güvence altına almaktadır. Böylelikle güvenli bir şekilde yolculuk yapmanız mümkün olacaktır.

Araç Modellerimiz

Sitemiz içerisinde birbirinden farklı birçok araç bulunmaktadır. son derece kaliteli ve üst model olan bu araçlar sayesinde yolculuk esnasında üst düzey bir konforu yakalayabilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca araçlarımız içerisinde yakıt tüketimi son derece az olan, kiralama ücreti daha uygun olan araçlar bulabilmek mümkündür. bunun yanı sıra araçlarımızın renk seçenekleri de bulunmaktadır. Böylelikle bir günlük dahi olsa dilediğiniz aracı kiralayabilmeniz mümkündür.

Bu araçları çok çeşitli amaçlar için de kullanabilirsiniz. Bu kapsamda düğün arabası yapacak kadar şık, hafta sonu gezintisine çıkacak kadar konforlu araçlar kiralayabilirsiniz.

Kira Sözleşmesi İmzalama

Firmamız tarafından sizlere sunulan araç modellerinden birini tercih etmeniz halinde kira sözleşmesi imzalanacaktır. Bu sözleşmeyi yapabilmek için sizlerden ehliyet istenmektedir. Binek araç kiralayacağınız için sahip olmanız gereken ehliyet B sınıfı ehliyetidir. Bunun yanı sıra eğer yurtdışından geliyorsanız ehliyetin yanı sıra pasaport da sizlerden talep edilmektedir.

Bunlarla birlikte sizlerden kredi kartı bilgileri, telefon ve adres bilgileri de talep edilmektedir. Daha sonra ise sizlerden kira bedeli ve depozito istenilecektir. Buna ilişkin makbuz da verilecektir. Aracı sorunsuz bir şekilde teslim etmeniz halinde de bu depozito ücreti sizlere yeniden iade edilecektir.

Filo Kiralama

Sitemiz üzerinden 1 veya birkaç günlüğüne araç kiralayabilmeniz mümkündür. Ancak bunun yanı sıra ister kendiniz isterseniz de şirketiniz için araç kiralaması yaparken uzun süreli kiralama işlemleri de yapabilirsiniz. Bu durumda araç kiralama ücretleri daha da uygun olacaktır. Trabzon rent a car hizmetlerimiz sayesinde sizler de oldukça makul fiyatlara bu kiralama işlemlerini yapabileceksiniz. Bu masrafları gider olarak gösterebilmeniz de mümkün olduğu için vergi ücretlerinden düşebilmeniz de mümkün olmaktadır.

Araç Rezervasyonu Yaptırma

Sitemizden araç kiralama işlemleri yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu kapsamda araç kiralayacağınız tarihleri belirlemelisiniz. Ardından da müsait olan araçlar sizlere liste halinde sunulacaktır. Bu kapsamda araçların şartları da sizlere sıralanacaktır. Rezervasyon sırasında sizlerden birtakım bilgiler istenilecektir. bu bilgiler arasında isim, soyisim, E-posta, telefon numarası, ödeme şekli gibi bilgiler istenilmektedir. Böylelikle rezervasyon yaptırmanız mümkün olacaktır.

Araç Kiralama Şartları

Trabzon rent a car araç kiralayabilmek için B sınıfı ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. Bununla birlikte her araç için ayrı ayrı düzenlenmiş şartları da sağlamanız gerekmektedir. Bu kapsamda kimi araçlar için 1 kimileri için 2 ve hatta kimileri için de 3 yıllık ehliyet sahibi olmak şartı aranmaktadır. Bunların yanı sıra kimi araçlar için de yaş sınırı koyulmaktadır. 19, 20 ve 21 yaş şartları koyulabilmektedir.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.